Facebook

O BUBBLE FOTBALU A BODYZORBINGU

Co se stane, když se člověk nasouká do obří nafukovací bubliny připomínající zorbingovou kouli a takto „vybaven“ jde hrát fotbal? Tak právě takovou otázku si před několika málo lety položili Norové Henrik Elvestad a Johan Golden. Výsledkem je nový zcela revoluční sport nazvaný bubble football (bublinový fotbal nebo také fotbal v bublině). Když se sport poprvé objevil v norské televizní show (viz. video http://www.youtube.com/watch?v=xIl45f6i1PU), ani samotní autoři nemohli tušit, jakou vlnu nadšení tato netradiční zábava vyvolá. Tato vlna právě teď díky ONPY bubble dorazila až k Vám!

Při bubble fotbalu proti sobě hrají dvě mužstva o čtyřech hráčích, která se snaží vstřelit soupeři gól. Zásadní rozdíl mezi tradičním fotbalem a bubble fotbalem je jediný – obří nafukovací průhledná koule, z níž hráčům čouhají pouze nohy, zatímco zbytek těla je napasován uvnitř. Díky tomu má hráč velmi omezenou stabilitu, což je přesně kouzlo bubble fotbalu. Při hře tedy rozhodně není nouze o pády a všemožné kotrmelce způsobené nárazy mezi bublinami soupeřících hráčů. Zároveň však bublina hráče chrání, a tak navzdory tomu, že je hra velice kontaktní, dochází ke zraněním jen velmi zřídka.

DALŠÍ ZÁBAVA S ONPY BUBBLE:

V bublině můžete bezpečně skákat, kutálet se, odrážet se, srážet se a skoro všechno, co Vás napadne. Nafouknutou bublinu si nasadíte jako batoh, upevníte popruhy a zábava pro všechny generace může začít.

(Vaší fantazii se meze nekladou – jakýkoliv návrh je vítán a bude projednán, popřípadě uskutečněn)

Přetlačovaná

Kdo přežije

Koulení se na čas

 

Všechny hry jsou určeny pro širokou veřejnost, ať už pro aktivní sportovce, nebo pro ty, co chtějí vyzkoušet novou nevšední zábavu. Vzhledem k váze bubliny 15 kg doporučujeme sport osobám starším 12-ti let. Možnost snížení či zvýšení počtu zapůjčených bublin dle přání zákazníka. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!